Oldeurope.ee
põhitegevuseks on kasutatud mööbli, antiikmööbli ja kodusisustuse hulgimüük.
 

Oleme antiik ja  antiikmööblit import-exportinud aastast 2007.Pakutavad tooted on kvaliteedi ja hinnasuhtes kõige soodsaimad Eestis.

Antiikmööbli ja kasutatud mööbli impordime peamiselt Lääne-Euroopast ja Skandinaaviast. Antiikmööbel on enamjaolt täispiudust ning peamiselt on tegu tamme, mahagon ja pähklipuust puiduga. Kasutatud ja antiikmööbel mida impordime on ca 1880-1980 täispuidust tammepuust mööbliga, kuid on erandeid kus esineb vineeri ja saepuruplaadist mööblit. Saepurust mööblit ostes ütleme enne kliendile millega on tegu.

Antiikmööbel ja kasutatud mööbel mida müüme on 95 % terve, kuid mõningatel toodetel esineb pisidefekte mida ei pea restaureerima. Vajadusel pakume meie laost ostetud mööblile ja pehmele mööblile restaureermise teenust.

Meie laost ostetud mööblile pakume ka värvimise teenust !

Müüme erinevaid tooteid: Antiikmööbel, pehmemööbel, diivanid, kiiktoolid,
tumbad, pingid, kummutid, kapid, riidekapid, vitriinkapid, kontorimööbel,
sekretärkapid, raamatukapid, öökapid, nurgakapid, riiulid, lauad, toolid,
tugitoolid, vanutatud mööbel, dekoratiivtooted, kristall, klaasist nõud,  kaminakellad, põrandakellad, seinakellad, kappkellad, vaasid, nõud, serviisid, vask,
portselan, maalid, pildid, gobeläänid, pildiraamid, peeglid, peegliraamid,
varia, küünlajalad, väikemööbel, vaibad, elutoakomplektid, magamistoakomplektid, jae- ja hulgimüük, tooted tellimisel, kasutatud mööbel, betoonist aiakujud, dekoratiivsed betoonist kujud aeda, ehitusmaterjalid, uksed-aknad, muud ehitusmaterjalid !

Antiikki ja antiikmööblit ostes võite kindel olla, et raha ei ole niisama raisatud see on investeering. Üldjuhul hiljem müües saate enamuse investeeringust tagasi !

Seda palun lugeda ja tingimustega tutvuda, Hulgimüük alajaotusest.

Garantii kohalt saate lähemalt lugeda ja tingimustega tutvuda Garantii alajaotusest.

Meie motoks on Sõbralik ja Paindlik teenindus ning Soodne hind !

Soovides : Mõnusat ostlemist – Teie OLDEUROPE !!!